Easy-Life

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-02-05 13:51:42

BuKu
Użytkownik
Skąd: Po Chuja ci to?
Dołączył: 2017-02-05
Liczba postów: 10
Windows 7Firefox 51.0

Podanie O Vlidera

Mam takie pytanie o v-lidera ponieważ mam duże doświadczenie w PSP i interesuję się tym na codzień.


Moderator Nie
1kk✔
Bullet✔
Serce Budynia✔

Offline

#2 2017-02-08 00:34:55

VarosSTV
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-07
Liczba postów: 13
Windows 7Firefox 51.0

Odp: Podanie O Vlidera

Nick z gry: VarosSTV
Witam chciałbym być V liderem ponieważ mam duże doświadczenie. Byłem na serwerach PSP Jako V lider
Obiecuje że będą Gracze wszystkiego nauczeni dobrze i nie będą odwalać. Oraz Wiem jak ich traktować
itp... Wiem jak zaragowac w sytuacjach myślę że się się dostane jako V lider
Staż mam na serwerze 4lata. Chodzę do do młodziaków w Korytkowie
Coś od siebie: Nazywam się Krystian mam 15lat chodże do 3 Gimnazjum w Woj: Świętokrzyskim Lubię PSP [dblpt]D

Offline

#3 2017-02-08 21:43:03

BoNNie
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-08
Liczba postów: 4
Windows 7Chrome 56.0.2924.87

Odp: Podanie O Vlidera

Nick: BoNNie
Wiek: 12
Witam pisze podanie na V-Lidera PSP bo, chcialbym zostac ogarniam PSP bo jestem w zyciu realnym w OSP Lutomiersk Nadaje sie na V-Lidera bardzo ogarniam PSP no i co ?? Wiem jak traktowac graczy PSP wiem jak ich szkolic. Beda tak nauczeni ze wszystko beda umiec !!
Staz na Serwerze: tak z 150min
Cos od siebie: Nazywam sie Kacper. Chodze do szkoly podstawowej i mam 12 lat. Lubie byc w PSP i gram w inne gry na komputerze.

Offline

#4 2017-10-25 18:36:57

Ziomekk
Użytkownik
Dołączył: 2017-10-25
Liczba postów: 2
WindowsChrome 58.0.3029.110

Odp: Podanie O Vlidera

Nick: Ziomek_)
Wiek: 13
Witam pisze podanie na V-Lidera PSP bardzo ogarniam PSP Nie raz byłem w psp kilka razy liderem jak grałem w sampa dość duże doświadczenie mam bo tam w PSP byłem ok miesiąca ale później niestety zostałem wyrzucony przez głupotę rp odgrywam dosyć dobrze.
Staz na Serwerze: Tak od 3 Dni jakoś gram ale bardzo dużo już wiem
Cos od siebie: Nazywam Się Michał Interesuję się informatyką,sportem Oraz trikami na bmx. Mam 13lat chodze do 7klasy (Nie jestem gimbusem ^^). Wolny czas spędzam przy komputerze albo wychodzę z przyjaciółmi [dblpt]D.Bardzo lubię grać w piłkę ręczną nawet dobrze mi w nią idzie [dblpt]P.

Dziękuje za uwage pozdrawiam :DD

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
mapysmoczaera - kmpspls - hunterpbf - nayebanirp - polskiserwersluzbratunkowych