Easy-Life

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-02-07 23:30:07

Aspiro
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-04
Liczba postów: 18
Windows 8.1Firefox 51.0

Gangi uliczne/mafie

Witam, jako iz serwer ma duzo stalych graczy i wiekszosc to zwykli gracze, mam taka sugestie aby dodac na serwer gangi uliczne mafie czy inne organizacje przestepcze, jako iz na serwerze da sie juz wykupic bron to czemu mafie by tego nie mogly rozprowadzac?
Poprzez slowo "rozprowadzac" nie chodzi mi ze dla kazdego cywila, taka mafia by mogla sprzedawac tylko gangom aby potem gangi mogly walczyc z innymi gangami o ziemie (nie chodzi mi oto zeby gangi TYLKO sie strzelaly mozna tez zrobic ustawke pomiedzy gangami), mowiac przez to wszystko chcialbym zostac opiekunem organizacji przestepczych.

Jak zostac OG/liderem
(ludzie roznie na to mowia) takiej organizacji przestepczej, oczywiscie taka organizacja bedzie musiala napisac apelacje o taka organizacje w odpowiednim dziale, wiadomo ze nie przyjme bele jakiego gangu/mafi czy innej organizacji przestepczej bo cos napisali, taka organizacja podczas wstawienia apelacji (okres paru dni) musza sie wykazac duza aktywnoscia i znajomoscia RP, kazdy gracz bedzie mogl napisac w takiej apelacji czy ta organizacja odwala/dobrze gra i da sie z nia pograc RP, mowiac gangi/mafie czy organizacje przestepcze nie chodzi mi o mafie pruszkowa tylko np. Bloods, MS-13, Russian Mafia i inne organizacje przestepcze, zawsze mozna byc kreatywnym i wymyslic wlasna nazwe i historie gangu.

Rozgrywka -
Oczywiscie nie bedzie chodzilo tylko oto zeby mafie sprzedawaly i trzepaly kase czy gangi strzelaly sie z innymi gangami, kazda organizacja bedzie musiala organizowac tez inne akcje RP np. Gangi grille, Mafie wypady do klubu i tak dalej, oczywiscie policja tez nie bedzie siedziala bezczynnie i patrzyla jak sie zabijaja czy sprzedaja bron, jak taka organizacja/gang beda robic cos nielegalnego, zostana wyznaczone spycjalne jednostki jak GANG UNIT czy S.W.A.T, Gang unit bedzie miala na celu pilnowania gangow zeby nie bylo strzelanin czy bojek chyba ze tez magiczny doda takie cos jak Cornery ale wiem ze to duzo zajmie, zapytasz sie coto jest corner? Corner to jest takie miejsce gdzie czlonek gangu moze sprzedawac narkotyki botom, botom? Tak, wymaga to zaawansowanego skryptu w ktorym bot bedzie podchodzil do gracza ktory bedzie stal w wyznaczonym miejscu poczym taki bot (nazywany cpunem) bedzie oferowac graczowi ilosc pieniedzy za dany narkotyk, gang unit czy inne jednostki policji beda mialy za zadanie zapobiec strzelanina czy dilowania, inne gangi beda mogly tez zrobic napad na taka osobe na cornerze, czy to obrabowac z narkotykow czy poprostu rostrzelac.

System BW -
Jezeli ta sugestia zostanie zaakceptowana chcialbym poprosic magicznego aby wgral skrypt na BW, czyli ze jak umrzesz to nie respisz sie na spawnie tylko wlacza sie animka ktorej nie da sie wylaczyc i wstaniesz dopiero wtedy kiedy czas BW sie skonczy (BW nieprzytomnosc).

Wiadomość dodana po 29 min 38 s:
Tak wiem, ktos moze powiedziec ze zgapiam system narkotykow z devgaming, ale to jest tylko propozycja [dblpt])

Wiadomość dodana po 30 min 40 s:
Zawsze mozna dodac wlasny system narkotykow oparty na czyms innym, dodalem tylko pomysl na rozprowadzanie tez narkotykow.

Wiadomość dodana po 1 h 46 min 15 s:
Wszystko zalerzy od magicznego.

Ostatnio edytowany przez Aspiro (2017-02-07 23:33:06)

Offline

#2 2017-02-08 01:24:01

MajkY
CEO
Dołączył: 2017-02-04
Liczba postów: 36
Windows 8Chrome 56.0.2924.87

Odp: Gangi uliczne/mafie

Wyszsto powoli zostaje wgrywane, spokojnie [sred])

Offline

#3 2017-02-08 11:51:03

Aspiro
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-04
Liczba postów: 18
Windows 8.1Firefox 51.0

Odp: Gangi uliczne/mafie

Rozumiem ze watek zostal zaakceptowany?

Offline

#4 2017-02-08 14:02:02

VarosSTV
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-07
Liczba postów: 13
Windows 7Firefox 51.0

Odp: Gangi uliczne/mafie

I git tego nam było trzeba [dblpt]D

Offline

#5 2017-02-08 15:42:38

Friziu
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-04
Liczba postów: 4
Windows 8Chrome 26.0.1410.40

Odp: Gangi uliczne/mafie

Bardzo fajne [sred]) jestem na tak

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
mapysmoczaera - polskiserwersluzbratunkowych - nayebanirp - kmpspls - gdynia