Easy-Life

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-02-08 19:57:27

MajkY
CEO
Dołączył: 2017-02-04
Liczba postów: 36
Windows 8Chrome 56.0.2924.87

Rekrutacja na moderatora 2017 #2

Witajcie drodzy gracze!

Serdecznie chciałbym ogłosić iż otwieramy drugą rekrutacje na moderatora. Pisząc podanie oświadczasz iż:
Umiesz podołać obowiązkom jakie postawione są moderatorowi.
Nie będziesz wykorzystywał rangi do celów prywatnych.
Umiesz podporządkować się innym którzy są wyższy rangą (tj. Administrator i Administrator CEO).
Po zamknięciu rekrutacji rozpoczynane jest głosowanie w dziale Administracji.


Wzór podania:

Nick z serwera:
Wiek:
Czas przegrany na serwerze:
Twoja samoocena znajomości serwera:
Krótka autocharakterystyka:
Serial:
Inne kary:
Czy masz już doświadczenia na podobnym lub takim samym stanowisku?:
Czy masz problemy z wykonywaniem powierzonych obowiązków?:
Ile średnio dziennie czasu poświęcasz na grę na naszym serwerze:
Od jakiego średnio czasu grasz na naszym serwerze:
Dlaczego akurat TY zasługujesz na tą range:

Offline

#2 2017-02-08 20:05:17

Szejn
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-08
Liczba postów: 2
WindowsChrome 51.0.2704.79

Odp: Rekrutacja na moderatora 2017 #2

Nick z serwera: Shine.
Wiek: No 13 ale myślę że oke ;3
Czas przegrany na serwerze:  ok. 3 dni
Twoja samoocena znajomości serwera:  8/10
Krótka autocharakterystyka: WitaJcie, jestem Adrian mam 13 lat interesuję się zawodem poicjanta i różnymi rzeczami. Znam się na ortografii, bardzo nie lubię karać, każdy zasługuje na 2 szansę.
Serial:02697674441F63F81207D90353A06502
Inne kary: Warny tylko ;p
Czy masz już doświadczenia na podobnym lub takim samym stanowisku?:oooo tak, i to wielkie.
Czy masz problemy z wykonywaniem powierzonych obowiązków?: Nie, nie mam
Ile średnio dziennie czasu poświęcasz na grę na naszym serwerze: 2-4h
Od jakiego średnio czasu grasz na naszym serwerze: 3 dni wstecz zacząłem
Dlaczego akurat TY zasługujesz na tą range: Zanm się na tym, jestem sprawiedliwy, zawsze wysłuchuję obydwóch wersji wydarzeń, a potem nadaję kare za przewinienie. Nie lubię dawać długich kar, wole być mało surowy.

Offline

#3 2017-02-08 20:10:28

Friziu
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-04
Liczba postów: 4
Windows 8Chrome 26.0.1410.40

Odp: Rekrutacja na moderatora 2017 #2

Nick z serwera: Friziu
Wiek:15
Czas przegrany na serwerze: 2000 miunt
Twoja samoocena znajomości serwera: 9
Krótka autocharakterystyka: Mam na imię Patryk.Mam 15 lat.Mieszkam w woj.Kujawsko-Pomorskim.Jestem wysoką osobą,mam niebieskie oczy.Zazwyczaj ubieram się w dresy.Moje zainteresowania to:Piłka nożna,oraz gra na komputerze.Jestem Skromną osobą,która nie szuka problemów,lecz stara się je rozwiązywać.Moim ulubionym daniem są frytki ze schabowym [sred])
Serial:0B7524F84366DC53E811E8377AAEDD12
Inne kary:Nie byłem karany
Czy masz już doświadczenia na podobnym lub takim samym stanowisku?:Tak mam doświadczenie z tą rangą
Czy masz problemy z wykonywaniem powierzonych obowiązków?: Nie nie mam problemów
Ile średnio dziennie czasu poświęcasz na grę na naszym serwerze: od 5 godzin do 8 godzin
Od jakiego średnio czasu grasz na naszym serwerze: 5 godzin
Dlaczego akurat TY zasługujesz na tą range:Ponieważ posiadam doświadczenie z tą rangą,jestem miły i uprzejmy.Umiem słuchać się wyższej rangi.Bardzo lubię pomagać nowym graczą,gdybym dostał się na te stanowisko pomagał bym każdemu graczowi w miarę możliwości.
Pozdrawiam Friziu

Offline

#4 2017-02-08 20:11:55

ForNameles
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-08
Liczba postów: 4
Windows 7Chrome 56.0.2924.87

Odp: Rekrutacja na moderatora 2017 #2

Nick z serwera: ForNameles
Wiek: 14
Czas przegrany na serwerze: 490.
Twoja samoocena znajomości serwera: 9/10.
Krótka autocharakterystyka: Mam na Imię Maks . Mam 14 lat . Chodzę do 2 klasy Gimnazjum . Interesuję się Piłką Nożną .
Serial: 771CCB43933245CADE9E0FDDA5240803
Inne kary: Na serwerze nie miałem jeszcze żadnej kary .
Czy masz już doświadczenia na podobnym lub takim samym stanowisku?: Tak.
Czy masz problemy z wykonywaniem powierzonych obowiązków?: Nie.
Ile średnio dziennie czasu poświęcasz na grę na naszym serwerze: od 4-7 Godzin.
Od jakiego średnio czasu grasz na naszym serwerze: Data 2017-02-07 od Godziny 20:40
Dlaczego akurat TY zasługujesz na tą range: Bo lubię pomagać innym graczom . Mam duże zainteresowanie do Pomagania . Umiem podstawowe komendy Supporta .


Mam nadzieję że się Dostane  [dblpt]D
Oraz życzę Powodzenia Innym  [dblpt]heart[dblpt]

Ostatnio edytowany przez ForNameles (2017-02-08 20:13:16)

Offline

#5 2017-02-08 20:12:21

Camel
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-08
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 56.0.2924.87

Odp: Rekrutacja na moderatora 2017 #2

Nick z serwera: Camel
Wiek: 15
Czas przegrany na serwerze: 1305
Twoja samoocena znajomości serwera: 8/10
Krótka autocharakterystyka:Nazywam się Klaudiusz. Jestem przyjazny wobec innych i nie wyzywam chyba, że ktoś zacznie ze mną. Lubię pomagać graczom [dblpt]D
Serial: 779E6BAEF7F365B25083DE0A844C075
Inne kary: Brak
Czy masz już doświadczenia na podobnym lub takim samym stanowisku?:Tak ale nie ogromne
Czy masz problemy z wykonywaniem powierzonych obowiązków?: Czasami, zależy czy dobrze ktoś mi napiszę co mam zrobić
Ile średnio dziennie czasu poświęcasz na grę na naszym serwerze: 3h
Od jakiego średnio czasu grasz na naszym serwerze: Gram od czasu Easy Life w SF
Dlaczego akurat TY zasługujesz na tą range:Ponieważ jestem pomocny i często jestem na serwerze ale po 15 bo wtedy kończę szkołę

Ostatnio edytowany przez Camel (2017-02-08 20:14:28)

Offline

#6 2017-02-08 20:18:43

szpuda123Pl2
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-07
Liczba postów: 5
Windows 7Firefox 51.0

Odp: Rekrutacja na moderatora 2017 #2

Nick z serwera:szpuda123Pl2
Wiek:17
Czas przegrany na serwerze:656 min
Twoja samoocena znajomości serwera:8,5/10
Krótka autocharakterystyka:jestem miły lubię grać w gry lubię pomagać innym
Serial:F2781E8FB891EB745F953CE4F8E03044
Inne kary:jak z innego serwera to miałem 2 kary 1 prawko 2 licencja na samolot
Czy masz już doświadczenia na podobnym lub takim samym stanowisku?: Tak miałem kiedyś moderatora na kolegi serwerze
Czy masz problemy z wykonywaniem powierzonych obowiązków?:Nie mam jak mam coś zrobić to to zrobię
Ile średnio dziennie czasu poświęcasz na grę na naszym serwerze:4/6h
Od jakiego średnio czasu grasz na naszym serwerze:no 4 dni temu się zarejestrowałem
Dlaczego akurat TY zasługujesz na tą range: Dlaczego ja tak jak pisałem jestem miły itp. a po 2 Chciałbym na tym serwerze też pomagać

Offline

#7 2017-02-08 20:24:45

kmoPek
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-06
Liczba postów: 4
Windows 7Chrome 51.24.2704.63

Odp: Rekrutacja na moderatora 2017 #2

Nick z serwera: kmoPek.exe
Wiek: 15
Czas przegrany na serwerze:  1600 minut
Twoja samoocena znajomości serwera:  8-9/10
Krótka autocharakterystyka: Jestem przyjazny.Nietoleruje przemocy chyba ze sa sytuacje . Nie lubie sytuacji z oszustwami wiec takowe sytuacje zawsze u mnie sa na 1 miejscu.
Serial: D44568C19EA238CE5FA3B1DEB836A7F2
Inne kary: No kicki byly warny zpj tez sie trafilo ale to takie dla beki oprocz dzisiejszej niemilej dla mnie sytuacji.
Czy masz już doświadczenia na podobnym lub takim samym stanowisku?: Nie raz bylem Supportem,Adminem,Rconem .Rowniez mialem swoje servery np. 1 byl na paczce EnergyLife.
Czy masz problemy z wykonywaniem powierzonych obowiązków?:  Nie wykonuje je od tak mowisz masz. Moze nie az w 10 sekund ale w ciagu 1h powinienem pomoc np. z mapami a takie typu pomoc bo auto na dachu to 2-3 minuty i po sprawie.
Ile średnio dziennie czasu poświęcasz na grę na naszym serwerze: Gram w tym czasie tylko na waszym serverze no mylse ze jak mam szkole mniej wiecej do 14 to od 15 do 21 siedze na servie.
Od jakiego średnio czasu grasz na naszym serwerze: O to pytanie ejst nawet Dobre bo jak jest osoba co gra 1 d i mysli ze zna all to sie myli no ja gram malutko tylko 5-7 dni sam nawet nie kojaze.
Dlaczego akurat TY zasługujesz na tą range: Poniewaz Lubie pomagac graczom.Uwielbiam miec cos zwiazanego z pomoca . No i mysle ze jak na samego siebie to sie az przeliczam, ale potrzebujesz mapki ja nie zrobie? no jasne ze zrobie. ogarniam podstawowe komendy Suppka.


Orto. 2/10 SORY nie wysilalem sie bo poprostu mysle ze to jest niepotrzebne.
Pozdrrawiam Ekipe servera a SZCZEGÓLNIE MaJkieGo.
Pewnie i tak moje podanie bedbedzie odrzocone jako pierwsze. Ale zawsze Sprobowalem.
A tak btw. Sry MaJkY za to skarge ale moglbys sie wywiazac z tego co robisz no od tak stracilem prawie 1h czasu , a czas to pieniadz.
Dziekuje za Uwage.

Offline

#8 2017-02-08 20:24:59

BoNNie
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-08
Liczba postów: 4
Windows 7Chrome 56.0.2924.87

Odp: Rekrutacja na moderatora 2017 #2

Nick z serwera: BoNNie
Wiek: 12
Czas przegrany na serwerze: Nie wiem bo mi zadne F nie dziala tylko F1
Twoja samoocena znajomości serwera: tak 8-10
Krótka autocharakterystyka: Nazywam sie Kacper. Lubie pomagac gracza nie lubie ich obrazac bo to dla mnie nie wiarygodne. Lubie grac w inne gry na komputerze.
Serial: B7B87291B737A716D4E3796FF00865C3
Inne kary: Zadnej na tym serwerze
Czy masz już doświadczenia na podobnym lub takim samym stanowisku?: Tak mam jestem ogarniety bylem RCON'em z 10 razy adminem i z 8 razy moderatorem.
Czy masz problemy z wykonywaniem powierzonych obowiązków?: Nie, nie mam.
Ile średnio dziennie czasu poświęcasz na grę na naszym serwerze: Jak bede mial range to okolo 5-7h
Od jakiego średnio czasu grasz na naszym serwerze: Tak okolo 100min ale wszystko ogarniam.
Dlaczego akurat TY zasługujesz na tą range: Bo ogarniam to stanowisko, i tak jak mowie pomagam innym gracza bo to moj obowiazek na gazdym serwerze nawet jak nie mam rangi.


--------------------------------
Pozdrawiam cala Administracje i Serwer !!!

Offline

#9 2017-02-08 20:29:41

PatrykxD81
Użytkownik
Skąd: UK
Dołączył: 2017-02-08
Liczba postów: 10
Windows 7Chrome 56.0.2924.87

Odp: Rekrutacja na moderatora 2017 #2

Nick z serwera: Mój nick z serwera to PatrykxD81.
Wiek:mam w marcu 17 lat.
Czas przegrany na serwerze: 1024
Twoja samoocena znajomości serwera: 8/10
Krótka autocharakterystyka: Nazywam się Patryk. Mam 17 lat i uczęszczam do I klasy szkoły średniej. Jestem wysokim, dobrze zbudowanym mężczyzną, o krótkich  włosach. Mam brązowe oczy i codziennie u mnie na twarzy widnieje szeroki uśmiech, ale zdarzają się też dni kiedy humor mi nie dopisuje i wtedy ten uśmiech znika z mojej twarzy.Kiedy zdarzy się, że ktoś ma jakiś problem albo kłopot zawsze staram się mu jak najlepiej pomóc. Jestem człowiekiem spokojnym, otwartym i szczerym. Ta szczerość niestety nie zawsze jest odbierana w pozytywny sposób przez drugie osoby. Ja jednak uważam, że każdy powinien być z drugą osobą szczery i powiedzieć jej co myśli w danej sytuacji. Wnoszę pogodny nastrój w moim otoczeniu, razem z przyjaciółmi nie potrafię się nudzić. Zawsze potrafimy znaleźć sobie ciekawe zajęcie.
Ale jak każdy człowiek posiadam również wady. Jedną z nich jest niestety lenistwo. Staram się z tym walczyć jak tylko mogę. Najlepiej pomaga mi w tym moja dziewczyna , która pilnuje żebym więcej czasu poświęcał nauce i czytaniu książek. Nie zawsze jestem tym zachwycony i złoszczę się na nie za to, ale wiem że ma racje.
Moje zainteresowania są ciekawe, ponieważ bardzo lubię grać w siatkówkę, pływać, tańczyć i bawić się do samego rana. Jednak moim głównym zainteresowaniem jest muzyka i komputer.
Serial:Mój Serial  to 9573938ADD5153F3C263F6EBC7AED6B3
Inne kary: Brak Kar.
Czy masz już doświadczenia na podobnym lub takim samym stanowisku?:Niestety ale nie chciałbym spróbować swoich sil [dblpt])
Czy masz problemy z wykonywaniem powierzonych obowiązków?: nie, nie mam
Ile średnio dziennie czasu poświęcasz na grę na naszym serwerze:od 3h do 6h dziennie.
Od jakiego średnio czasu grasz na naszym serwerze: od wczoraj
Dlaczego akurat TY zasługujesz na tą range:Zasługuje ja ponieważ jestem w stanie sporo czasu spędzić na służbie i wielu osobom pomóc a przy tym serwerowi ze ten serwer ma najlepieszą administracje  , ze na naszym serwie jest sporo rpg i ze warto zostać na naszym serwerze  na trochę dłużej [dblpt])


Stanowisko moderatora ✔
SAMD ♦
Pierwszy samochód ✔

Offline

#10 2017-02-08 20:30:52

Aspiro
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-04
Liczba postów: 18
Windows 8.1Firefox 51.0

Odp: Rekrutacja na moderatora 2017 #2

Nick z serwera:Aspiroo
Wiek:14
Czas przegrany na serwerze:2350
Twoja samoocena znajomości serwera:8/10
Krótka autocharakterystyka: Witam wszystkich czytających moje podanie, mam na imię Szymon oraz mam 14 lat, chodze do szkoly gimnazjalnej w woj.Lubuskim, jestem osoba spokojną oraz kulturalną, nie przejawiam oznaków agresji ale czasami takowe się u mnie pojawiają, interesuję się Policją oraz grami i w jakimś stopniu samochodami, moje hobby to jazda na rolkach oraz mam plan na przyszłość aby wstąpić do Policji.
Serial: C9E3E6A4890C57779A96AC0C21995743
Inne kary: Nigdy nie dostalem kary na serwerze.
Czy masz już doświadczenia na podobnym lub takim samym stanowisku?:Tak
Czy masz problemy z wykonywaniem powierzonych obowiązków?:Grubo ponad tydzień, gram po nocach.
Ile średnio dziennie czasu poświęcasz na grę na naszym serwerze:2h-5h
Dlaczego akurat TY zasługujesz na tą range: Od jakiego średnio czasu grasz na naszym serwerze: oniewaz gram duzo na serwerze i pomagam oraz szanuje graczy ktorzy sa uczciwi i nie oszukuja,  chciałbym zostać moderatorem aby pomagac graczom reagowac na raporty itd, znam podstawowe komendy moderatora, znam dosc dobrze serwer i graczy, gracze raczej mnie tez, staram sie pomagac graczom nawet bez rangi moderator, nie nawidze osob ktore oszukuja lub klamia, mam nadzieje ze przyjmiecie mnie.

Offline

#11 2017-02-08 20:38:27

Adriann
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-08
Liczba postów: 3
WindowsChrome 56.0.2924.87

Odp: Rekrutacja na moderatora 2017 #2

Nick z serwera: Adriann*
Wiek: 15 lat
Czas przegrany na serwerze: 1000 min
Twoja samoocena znajomości serwera:  9/10
Krótka autocharakterystyka:Nazywam się Adrian mam 15 lat. Dobrze dogaduję się z innymi. Nie jestem wybuchowy i nie wyzywam innych.Jestem miłą i sympatyczną osobą.Interesuję się grami komputerowymi, a poza grami komputerowymi lubię grać w kosza i chodzę do szkolnego klubu. Interesuję się także Informatyką i Gastronomią.W mniejszym stopniu mnie interesuje medycyna.Lubię pomagać innym którzy sobię nie radzą albo nie wiedzą co mają robić to Ja zawsze pomogę.Ogólnie lubię pomagać innym którzy nie ogarniają.
Jestem przeciętnym chłopakiem. . Zazwyczaj mało się odzywam. Lubię rysować, pisać, podróżować. Sądzę, że mam w sobie dużo empatii.  . Lubię sport. W wolnym czasie lubię pograć w MTA. Staram się być kulturalny oraz opanowany.
Serial: 88A17680C056EF4BDC127BA023D33492
Inne kary: Brak
Czy masz już doświadczenia na podobnym lub takim samym stanowisku?: Tak byłem moderatorem na its...
Czy masz problemy z wykonywaniem powierzonych obowiązków?:  Nie
Ile średnio dziennie czasu poświęcasz na grę na naszym serwerze:  4h
Od jakiego średnio czasu grasz na naszym serwerze: 2 dzień po otwarciu
Dlaczego akurat TY zasługujesz na tą range:Sprawiłoby mi to wielką radość, a co najważniejsze dało szansę na zdobycie nowego doświadczenia oraz cennej wiedzy z tego, czym się interesuję i pasjonuję! Jestem osobą, która lubi wyzwania, rywalizację i nie boi się porażek. Byłaby to dla mnie wielka szansa się wykazać. Będzie to dla mnie zaszczyt pracować z wami Nie jestem typem samoluba, który widzi tylko własny czubek nosa. Myślę, że jestem aktywnym graczem jak na czas poświęcany na grę. Kontakt pomiędzy graczami też mam dobry tak samo z administracją. Chętnych na to stanowisko jest bardzo dużo ale ja jestem w stanie sprostać tak trudnemu zadaniu oraz poświęcić swój czas na rangę moderatora. Zapewniam, że swoje obowiązki będę wykonywał z sercem i pełnym zaangażowaniem. Myślę, że mojej osobie można zaufać. Jestem bardzo aktywnym graczem na serwerze. Nie boję się zmian. Lubię pracować w grupie.Pozdrawiam całą administracje graczy Myślę, że zasługuję na tą rangę, ponieważ dużo czasu spędzam na serwerze i lubię pomagać innym. A często widzę, że jak nie ma żadnego Moderatora gdy ja jestem to inni potrzebują pomocy np: auto obrócić, albo wyciągnąć z wody. Mimo, że tego nie umiem to jak by mi ktoś wyjaśnił jak to się robi to szybko bym się nauczył. Mam też kolegę który był moderatorem na innym serwerze to z nim pogadam może mi coś doradzi. Będę odrazu reagował an reporty graczy i pilnował porządku i kultury.

Offline

#12 2017-02-08 23:34:16

headshot
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-08
Liczba postów: 2
WindowsChrome 56.0.2924.87

Odp: Rekrutacja na moderatora 2017 #2

Nick z serwera: Headshot
Wiek: 17, 18 w kwietniu.
Czas przegrany na serwerze: Koło 20 godzin.
Twoja samoocena znajomości serwera: Uczę się, jak każdy, ale staram się uczyć jak najszybciej.
Krótka autocharakterystyka: Mam na imię Dawid, mam 17 lat, 18 koncze w kwietniu. Pochodzę z Zabrza, koło Katowic, lecz mieszkam od 12 lat w Londynie z powodu rozwodu rodziców. Interesuje się grami komputerowymi oraz systemem operacyjnym linux, który mam nadzieje ze bede znal na wylot w ciągu nastepnych paru miesiecy [dblpt]D
Serial:
Inne kary: Brak
Czy masz już doświadczenia na podobnym lub takim samym stanowisku?: Niestety nie, ale jak wspominałem szybko się ucze.
Czy masz problemy z wykonywaniem powierzonych obowiązków?:  Nie, raczej.
Ile średnio dziennie czasu poświęcasz na grę na naszym serwerze: 5/6h.
Od jakiego średnio czasu grasz na naszym serwerze: Czwarty dzien jutro [dblpt])
Dlaczego akurat TY zasługujesz na tą range: Sprawiło by to przyjemność i mnie, gdyż uwielbiam pomagac ludziom, oraz pomogłoby mi to zdobyc doswiadczenie w nowej grze, czyli mta, i adminowanie (moderowanie) owych serwerów. Czuje że będe w stanie nauczyć się wszystkiego co powinienem wiedziec w ciagu paru dni. Jestem znakomity jeśli chodzi o pracowanie w ekipie bądz grupie. Oraz (mam nadzieje) CEO MagicznyBudyn ma do mnie zaufanie, chociaż troche, i uważam że jest to ważne w ekipie [dblpt]) ostatnia rzecz którą chce wspomniec, to, to że nie mam spin z nikim z administracji, oraz potrafie szybko zareagować na wiadomosciach prywatnych, oraz reportach, i będe starał się dopilnować aby na serwerze był porządek i spokój.

Offline

#13 2017-02-09 00:18:58

VarosSTV
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-07
Liczba postów: 13
Windows 7Firefox 51.0

Odp: Rekrutacja na moderatora 2017 #2

Nick z serwera: VarosSTV
Wiek: 15
Czas przegrany na serwerze: 2055min
Twoja samoocena znajomości serwera: 10/10 [dblpt]D  Poprostu jest Super !
Krótka autocharakterystyka:Mam na imię Krystian, mam 15 lat. Pochodzę z Korytkowa Swiętokrzyskie,  Interesuje się grami komputerowymi.
Serial: C82AC31EC381DE3E031182B75E04DFA3
Inne kary: Brak
Czy masz już doświadczenia na podobnym lub takim samym stanowisku?: Tak mam byłem Moderatorem na innych sewerach.
Czy masz problemy z wykonywaniem powierzonych obowiązków?: Nie
Ile średnio dziennie czasu poświęcasz na grę na naszym serwerze: pól dnia [dblpt]D
Od jakiego średnio czasu grasz na naszym serwerze: od 2017.02.03 o godzinie 19:20
Dlaczego akurat TY zasługujesz na tą range: Myślę, że zasługuję na rangę moderatora ponieważ bardzo dobrze znam ten serwer, sporo czasu spędziłem na nim oraz na forum. Jestem uczciwy, dobrze znam regulamin i zasady serwera. Jestem pewien, że poradzę sobie z rangą moderatora i nie poddam się. Potrafię przyznać się do swoich błędów, wyciągnąć z nich naukę i przyjąć godnie ich konsekwencje. Jestem wytrwały w dążeniu do celu, nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych, jestem tolerancyjny wobec innych osób, potrafię wysłuchać obu stron konfliktu, a nie osądzać z góry. Wiem co wiąże się z objęciem tej rangi i że jest to wielka odpowiedzialność lecz chciałbym przyłożyć się w pewnym stopniu do rozwoju serwera. Pragnę pomagać i umilać innym rozgrywkę,pelagicy.

Ostatnio edytowany przez VarosSTV (2017-02-09 00:20:07)

Offline

#14 2017-02-09 00:53:50

Samsonowski
Użytkownik
Skąd: Wąchock
Dołączył: 2017-02-08
Liczba postów: 4
WWW
WindowsChrome 56.0.2924.87

Odp: Rekrutacja na moderatora 2017 #2

Nick z serwera: Samsonowski
Wiek: 14 lat
Czas przegrany na serwerze: Na obecnym koncie 60 min (ciągle rośnie) na starym od 1000 do 1200 min
Twoja samoocena znajomości serwera: 10/10
Krótka autocharakterystyka: Mam na imię Gracjan , pochodzę z Wąchocka oraz mam 14 lat . Interesuje się sportem oraz służbami mundurowymi . Chodzę do gimnazjum w moim miasteczku oraz w wolnym czasie lubię pograć na komputerze .
Serial: BAB4E834F28E65DA8A2D2314420C4C94
Inne kary: Brak na obu kontach
Czy masz już doświadczenia na podobnym lub takim samym stanowisku?: Tak na drugim największym serwerze w Polsce miałem Supporta
Czy masz problemy z wykonywaniem powierzonych obowiązków?:  Nie
Ile średnio dziennie czasu poświęcasz na grę na naszym serwerze:  Dzisiaj zacząłem grać na tym koncie więc nie ma co gadać , a na starym od 1 h do 3 - 4 h
Od jakiego średnio czasu grasz na naszym serwerze: Na starym parę dni po otwarciu , na nowym dzisiaj
Dlaczego akurat TY zasługujesz na tą range: No co tutaj mówić . Znam się dużo na tym , po za tym umiem się zachować oraz jestem do każdego kulturalny . Wybierając mnie na pewno nie pożałujecie [dblpt])

Offline

#15 2017-02-09 00:58:07

Ratowniczy_
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-09
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 56.0.2924.87

Odp: Rekrutacja na moderatora 2017 #2

Nick z serwera: Ratowniczy
Wiek: 23
Czas przegrany na serwerze:  500 min
Twoja samoocena znajomości serwera:  4/10
Krótka autocharakterystyka: Mam na imię Krzysiek i jestem studentem (już) 3 roku ratownictwa medycznego. W mojej karierze miałem okazję współtworzyć grono użytkowników takich serwerów jak Mrucznik (SAMP), PYlife (MTA), Argonath RPG, oraz pełno pomniejszych projektów [dblpt]) Z każdego wyniosłem nowe doświadczenia, które pozwoliły ukształtować mnie na gracza sumiennego, sprawiedliwego oraz wspierającego wszystkich chętnych do rozwoju siebie jak i społeczności serwera. Nauczyłem się też dystansu w sprawach spornych oraz wydawania sprawiedliwej kary dostosowanej do przewinień.
Serial: 17EDAC895B61A17313043870028351A1
Inne kary: brak
Czy masz już doświadczenia na podobnym lub takim samym stanowisku?: Nie, jednak z pomocą i współpracą innych
Czy masz problemy z wykonywaniem powierzonych obowiązków?:  nie
Ile średnio dziennie czasu poświęcasz na grę na naszym serwerze: Dziennie jest to ciężkie do określenia ze względu na obowiązki (studia praca itp), jednak znajdę na pewno 10-15 h tygodniowo.
Od jakiego średnio czasu grasz na naszym serwerze: 1 dzień.
Dlaczego akurat TY zasługujesz na tą range: Jestem sumienną, odpowiedzialną oraz komunikatywną osobą, która stawia na rzetelność oraz współpracę z innymi graczami na każdym serwerze.

Offline

#16 2017-02-09 16:51:10

MajkY
CEO
Dołączył: 2017-02-04
Liczba postów: 36
Windows 8Chrome 56.0.2924.87

Odp: Rekrutacja na moderatora 2017 #2

Rekturacja zostaję zamknięta, wyniki podamy niebawem.

Offline

#17 2017-02-09 17:19:24

YTKon06
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-09
Liczba postów: 1
Windows 8.1Chrome 56.0.2924.87

Odp: Rekrutacja na moderatora 2017 #2

Nick z serwera: YTKon06
Wiek:13
Czas przegrany na serwerze: 121 ale nabijam
Twoja samoocena znajomości serwera: 10/10
Krótka autocharakterystyka: Miły pomocny
Serial: DEA3703A73B736E0427A94102F357A93
Inne kary:Nie posiadam
Czy masz już doświadczenia na podobnym lub takim samym stanowisku?:Tak posiadam bo już nie raż byłem moderatorem
Czy masz problemy z wykonywaniem powierzonych obowiązków?: Nie mam problemów
Ile średnio dziennie czasu poświęcasz na grę na naszym serwerze: 2-3h
Od jakiego średnio czasu grasz na naszym serwerze: Od 2 dni
Dlaczego akurat TY zasługujesz na tą range:bo już nie raż byłem moderatorem i ogarniam i  jestem pomocny,miły,sympatyczny,i znam wszystkiego komendy moderatora admina i rcona i właścicieli serwera bo już miałem z kolegą serwer mta

Offline

#18 2017-02-09 17:58:38

Killer
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-09
Liczba postów: 3
Windows XPFirefox 51.0

Odp: Rekrutacja na moderatora 2017 #2

Nick z serwera:Killer
Wiek:17,5
Czas przegrany na serwerze:140 i rosnie codziennie
Twoja samoocena znajomości serwera: 8/10
Krótka autocharakterystyka:Mam na imię Bartosz. Gram na codziennie na komputerze i w MTA. Jestem piekarzem (przynajmniej ucze się praksy [dblpt]) ) chodzę do 2 klasy zawodowej na kierunku Piekarz. Jestem kulturalny, miły i potrafię się opanować nad emocjami. Pochodzę z miasta Szprotawa niedaleko Żagania-Bolesławca.

Serial:8CF84247CF5B1414C20B6A87F52A2BE4
Inne kary:Brak
Czy masz już doświadczenia na podobnym lub takim samym stanowisku?:Tak mam doświadczenie.
Czy masz problemy z wykonywaniem powierzonych obowiązków?:Nie
Ile średnio dziennie czasu poświęcasz na grę na naszym serwerze:2H
Od jakiego średnio czasu grasz na naszym serwerze:od niedawna
Dlaczego akurat TY zasługujesz na tą range:Mam na imię Bartosz. Pochodzę z woj.Lubuskiego z miasta Szprotawa. Jestem osobą konsekwentną, uczciwą, z poczuciem humoru. Jak wyżej napisałem mam siedemnascie lat. Interesuję się, między innymi samochodami oraz sprzętem komputerowym. Lubię dobre kino oraz jazdę na rowerze, najlepiej z osobą towarzyszącą, jednym z rodzajów filmów, które lubię są komedie oraz filmy akcji. Odznaczam się takimi cechami jak szczerość, punktualność, kultura osobista oraz skromność i uprzejmość. Nie lubię osób chciwych i chamskich, takie coś mi przeszkadza. Ogólnie wychodzę z założenia, że "Jak ktoś dla mnie, tak ja dla niego." Jestem osobą, która lubi sobie od czasu do czasu pogadać, dość dużo czasem, więc można powiedzieć, że posiadam również cechę, jaką jest gadatliwość. Nigdy nie pozostawiam niedokończonych spraw z ludźmi, po prostu nie lubię nieścisłości. Można powiedzieć, że jestem typem słuchacza, potrafię wysłuchać każdą osobę, która tylko zechce ze mną porozmawiać oraz staram się zawsze doradzić, bądź pomóc w trudnych sytuacjach życiowych. Nigdy nie narzekam na porażki życiowe, w końcu nie po to żyję, aby wiecznie stękać na nieprawidłowości. Nie boję się ciężkiej pracy, pracowałem w swoim życiu przez co wiele się nauczyłem, zawsze staram się dążyć do wyznaczonych celów sam, bez pomocy osób trzecich. Nie lubię też, kiedy mi ktoś wchodzi w słowo, kiedy rozmawiam, to albo mówię ja albo ty, nigdy razem.

Offline

#19 2017-02-09 18:11:14

Samsonowski
Użytkownik
Skąd: Wąchock
Dołączył: 2017-02-08
Liczba postów: 4
WWW
WindowsChrome 56.0.2924.87

Odp: Rekrutacja na moderatora 2017 #2

Jak coś to MajkY zamknął rekrutacje więc trochę się spóźniliście

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
mapysmoczaera - gdynia - rescireteam - polskiserwersluzbratunkowych - nayebanirp