Easy-Life

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-02-10 10:28:14

Manower2002
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-06
Liczba postów: 4
Windows 7Chrome 56.0.2924.87

Rekrutacaj Do PSP

Wzór


Imię:
Uid:
Wiek:
Staż na serwerze (Pod F5 minuty):
Akceptujesz Regulamin PSP?:
Coś O Sobie (minimum 5 zdań):
Dlaczego PSP?(minimum 5 zdań):
Czy miałes stycznosc z tą frakcją?:
Byłes karany na serwerze? Jak tak to zaco?:
Jak oceniasz swoją ortografię (0-10):
Czy posiadasz mikrofon?:
Czy posiadasz TS3?:
Ile Jestes w stanie poswiecic dziennie na grę:




Podania składamy do Soboty do godziny 10 : 00

Offline

#2 2017-02-10 11:22:45

Patryk14
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-10
Liczba postów: 2
Windows 8.1Opera 43.0.2442.806

Odp: Rekrutacaj Do PSP

Imię:Patyk
Uid:568
Wiek:15
Staż na serwerze:1065min
Akceptuje regulamin serwera
Jestem młody i wesołym człowiekiem ponieważ chodze do gimnazium i szukam zabawy na serwerach mta więc dlatego gram na waszym serwerze
Ponieważ lubię Straż Pożarną od dziećiństwa i mam wiele przyjaciół kturzy są w straży Pożarnei w rl
Nie miałem styczność jescze z żadną frakcią
Nie byłem karanyjeszcze
7/10
posiadam mikrofon
posiadam ts
codziennie od godziny 16-20

                                                                                                [dblpt]D

Offline

#3 2017-02-10 14:10:45

FoxyPL
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-10
Liczba postów: 1
Windows 8.1Chrome 56.0.2924.87

Odp: Rekrutacaj Do PSP

Imię:Kamil   W grze:FoxyPL
Uid:462
Wiek:13 lat
Staż na serwerze (Pod F5 minuty):611 minut
Akceptujesz Regulamin PSP?:Tak
Coś O Sobie (minimum 5 zdań):Zacząłem się interesować PSP od około roku. Ciekawie się PSP. Jestem YouTuberem. Lubię grać w typu horror, przygodowe i symulatory. Lubię jeźdźić na rowerze.
Dlaczego PSP?(minimum 5 zdań):Gdybym był w PSP to bym nagrał film o tej Frakcji. Ta Frakcja jest najciekawsza bo w innych jest mniej ciekawsze. Lubię PSP bo ma najwięcej roboty. Ogarniam mniej więcej tą Super Frakcje.
Czy miałes stycznosc z tą frakcją?:Nie, ale widziałem na innych serwerach.
Byłes karany na serwerze? Jak tak to zaco?: Jeszcze nie byłem karany.
Jak oceniasz swoją ortografię (0-10): 5/10
Czy posiadasz mikrofon?:NIE,ale mam wbudowany mikrofon w lapku
Czy posiadasz TS3?:TAK
Ile Jestes w stanie poswiecic dziennie na grę: W lato: Mogę nawet Cały dzień.    W dniu szkolne: około 2h lub 1h     W Weekendy/Ferie/Dzien wolny: do 4 lub 5 godzin.

Offline

#4 2017-02-10 15:33:02

NalesniQ
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-10
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 54.11.2840.71

Odp: Rekrutacaj Do PSP

Imię:Mateusz
Uid:550
Wiek:13
Staż na serwerze (Pod F5 minuty):789
Akceptujesz Regulamin PSP?:Tak
Coś O Sobie (minimum 5 zdań):Mam 13 lat, jestem z Krakowa, nie mam mutacji,1 raz chciał bym do organizacji,Mam 1 psa
Dlaczego PSP?(minimum 5 zdań):Bo lubie pomagać innym graczom
Czy miałes stycznosc z tą frakcją?:Nie
Byłes karany na serwerze? Jak tak to zaco?:wyrzucono mnie z serwa bo wjechałem autem do salonu
Jak oceniasz swoją ortografię (0-10):6
Czy posiadasz mikrofon?:tak
Czy posiadasz TS3?:tak i skypa
Ile Jestes w stanie poswiecic dziennie na grę:to jakieś 2-3h a w weekendy 4-6

Offline

#5 2017-02-10 15:58:48

ForNameles
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-08
Liczba postów: 4
Windows 7Chrome 56.0.2924.87

Odp: Rekrutacaj Do PSP

Imię: Maks.
Uid: 535
Wiek: 14.
Staż na serwerze (Pod F5 minuty): 1050
Akceptujesz Regulamin PSP?: Tak.
Coś O Sobie (minimum 5 zdań): Mam na Imię Maks . Mam 14 lat . Chodzę do 2 klasy gimnazjum . Interesuje się Piłką Nożną . Lubie pomagać Innym.
Dlaczego PSP?(minimum 5 zdań): Umiem Bardzo dobrze Odgrywać RP. Mam dobre doświadczenie z PSP . Jak byłem mały to zawsze marzyłem aby zostać w Straży Pożarnej .  Jest to najciekawsza Frakcja i ma najciekawsze akcje .
Czy miałes stycznosc z tą frakcją?: Nie.
Byłes karany na serwerze? Jak tak to zaco?: Nie.
Jak oceniasz swoją ortografię (0-10): 9/10
Czy posiadasz mikrofon?: Tak.
Czy posiadasz TS3?: Tak.
Ile Jestes w stanie poswiecic dziennie na grę: od 4-7 godzin .


Mam nadzieje że mnie Przyjmiecie  [dblpt])
Oraz Życzę Powodzenia Innym  [dblpt]heart[dblpt]

Ostatnio edytowany przez ForNameles (2017-02-10 15:59:16)

Offline

#6 2017-02-10 17:05:04

kamil
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-09
Liczba postów: 1
Windows 7Firefox 51.0

Odp: Rekrutacaj Do PSP

Imię:kamil
Uid:531
Wiek:13
Staż na serwerze (Pod F5 minuty):549
Akceptujesz Regulamin PSP?:tak
Coś O Sobie (minimum 5 zdań):mam na imie kamil i mam 13 lat lubie pomagazc ludziom mam zbindowane jusz baramki  tp
Dlaczego PSP?(minimum 5 zdań):mam doswiadczenie w tej farakci i lubie ten serwer
Czy miałes stycznosc z tą frakcją?:tak na jadnym serwerze byłem liderem psp ale ten serwer jusz wgasł
Byłes karany na serwerze? Jak tak to zaco?:niebłem jeszcze karany
Jak oceniasz swoją ortografię (0-10):6/10
Czy posiadasz mikrofon?:tak
Czy posiadasz TS3?:tak
Ile Jestes w stanie poswiecic dziennie na grę:5-6h a w sobote i niedziele 15-20h

Offline

#7 2017-02-10 18:49:42

szpuda123Pl2
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-07
Liczba postów: 5
Windows 7Firefox 51.0

Odp: Rekrutacaj Do PSP

Imię:Sebastian
Uid:491
Wiek:17 lat:D
Staż na serwerze (Pod F5 minuty):1071
Akceptujesz Regulamin PSP?:Tak [dblpt])
Coś O Sobie (minimum 5 zdań):Mam na imie Sebastian i mam 17 lat lubię pomagać innym lubie bawić sie w rp itp [dblpt]) interesuje sie sportem lubie biegać,grac w piłke lubie grac w mta
Dlaczego PSP?(minimum 5 zdań):Dlaczego psp? Psp dlatego bo chciałbym zobaczyć jak to jest być strażakiem w mta Umiem bardzo dobrze odgrywać rp Jest to najciekawsza frakcja jak dla mnie . Dlaczego najciekawsza? bo jest dużo do robienia [dblpt])
Czy miałes stycznosc z tą frakcją?:Tak tylko przez 1 rok na innym serwerze
Byłes karany na serwerze? Jak tak to zaco?:Nie byłem [dblpt])
Jak oceniasz swoją ortografię (0-10):8/10 bo każdemu zdarzają się błędy
Czy posiadasz mikrofon?:Tak posiadam
Czy posiadasz TS3?:Tak posiadam
Ile Jestes w stanie poswiecic dziennie na grę:4/5h

Offline

#8 2017-02-10 19:06:43

placuszek123
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-10
Liczba postów: 1
Windows 8.1Chrome 56.0.2924.87

Odp: Rekrutacaj Do PSP

imie:Marcin
UID:295
Wiek:13
Staż na serwerze:107minu (jak będę i PSP będę miał około 1000 w tydzień albo mniej niż w tydzień)
Akceptujesz regulamin PSP: TAK
Coś o sobie:Lubie grać w różne rodzaje gier lubie spędzać czas poza domem lubie życie toważyskie jestem przyjaźnie nastawiony na nowe znajomości
Dlaczego PSP:Ponieważ lubie robić realne akcje typu wypadek lubie gaśić pożary nie jest nudno w psp i w psp nie trzeba sie męczyć z innymi ludzmi typu mandaty itp.
Czy miałeś styczność z tą frakcja: Tak miałem na innym serwerze
Byłeś karany na serwerze: NIE
Jak oceniasz swoją ortografię: nie umiem sam sie oceniać ale myśle że tak 6/10
Czy posiadasz mikrofon?: Tak posiadam trzy
Czy posiadasz TS3?:tak posiadam
Ile Jestes w stanie poswiecic dziennie na grę: od 5minut do 8godzin w dni szkolne od 5minut do 5godzin

Offline

#9 2017-02-10 20:13:29

DolarMan
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-09
Liczba postów: 3
Windows 8Chrome 56.0.2924.87

Odp: Rekrutacaj Do PSP

Imię:Igor
Uid:131
Wiek:13
Staż na serwerze (Pod F5 minuty): 752
Akceptujesz Regulamin PSP?: Tak
Coś O Sobie (minimum 5 zdań):Nazywam się Igor uczę się w szkole niedaleko Warszawy.Moją pasją jest enduro czyli jazda na crossach uwielbiam motory jak np ścigacz.Jestem miły pomocny.Lubie grać w gry komputerowe a 1 z nich to jest właśnie mta.
Dlaczego PSP?(minimum 5 zdań): Ponieważ byłem juz nie raz tą frakcje ogarniam.Lubię jezdzić na wypadki na jakieś pożary.Umiem odgrywać realne życie i nawet to jest fajne ;D.Często są wypadki i  fajne akcje dobrze kieruje strażą pożarną i umiem szybko dojechać do do celu.Ta frakcja jest nawet ciekawa i nie jest nudna jak na innych serwerach bo gra tu dużo ludzi więc nudy napewno nie będzie.A po 2 jak będą nudy to można pojechać na patrol z kolegą z PSP.
Czy miałes stycznosc z tą frakcją?: Tak
Byłes karany na serwerze? Jak tak to zaco?: Nie
Jak oceniasz swoją ortografię (0-10): 9
Czy posiadasz mikrofon?: tak
Czy posiadasz TS3?: tak
Ile Jestes w stanie poswiecic dziennie na grę: Akurat zaczely mi sie ferie wiec dobre 4h.
Trzymam kciuki i pozdrawiam Dolar.

Offline

#10 2017-02-10 21:08:26

ShizeR
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-10
Liczba postów: 1
AndroidChrome 55.0.2883.91

Odp: Rekrutacaj Do PSP

Imię: Kacper
Uid: 654
Wiek: 16 lat
Staż na serwerze (Pod F5 minuty): 120 rośnie szybko
Akceptujesz Regulamin PSP?: Tak.
Coś O Sobie (minimum 5 zdań): Witam nazywam się Kacper.  Mieszkam w janiewicach. Jestem osobą spokojna, miłą, sympatyczną, przyjazną, szybko nawiązując nowe znajomości, szczerą. Moje zainteresowania to głównie piłka nożna, enduro, grafika, oraz służby mundurowe. Bardzo często gram z kolegami w piłkę nożną po szkole jak i w szkole na W-F'ach. Lubię sobie wieczorem usiąść przed komputerem i podwykonywac jakieś grafiki. Teraz gdy mam wyprawę do robienia grafik zajmuje mi to średnio 30 min, lecz nie byle jaka grafika tylko jedna z lepszych. Ze służb mundurowych najbardziej interesuje mnie policja. Jestem chłopakiem ambitnym oraz bystrym. Szybko się uczę różnych rzeczy. Od niedawna zacząłem interesować się enduro. Kiedyś dużo oglądałem takich filmów jak ścigają crossami i chciałem takiego mieć, ale nawet się nie brałem za oszczędzanie na to bo w wieku 11-12 lat bym się zabił na czymś takim. Teraz odkąd mam crossa, lubię sobie z kolegami pośmiać po górach, lasach i drogach rozwalonych na maxa.
Dlaczego PSP?(minimum 5 zdań): Dlaczego PSP? Sam nie wiem dlaczego akurat do tej frakcji bym chciał się dostać. Jednym z powodów jest złudzenie się frakcją SAPD oraz SAMA. Chciał bym spróbować swoich sił w tej frakcji, a nie cały czas w jednej siedzieć i robić ciągle to samo. Chciał bym być również w tej frakcji na tym serwerze dlatego aby zobaczyć jak nas będziecie uczyć, jak będą przeprowadzane szkolenia akademii i inne rzeczy związane z tą frakcją.
Czy miałes stycznosc z tą frakcją?: Tak na Py**** i 4l*** do zdania egzaminów tak to SAPD.
Byłes karany na serwerze? Jak tak to zaco?: Nie
Jak oceniasz swoją ortografię (0-10): 9.99999-10 bardzo rzadko zdarza mi się robić błędy.
Czy posiadasz mikrofon?: Tak
Czy posiadasz TS3?: Nie juz tłumacze dlaczego. Gdybym się dostał to by mnie nie było na TS3 gdyby było spotkanie, ponieważ gram na laptopie, a laptop nie jest mój, a mój komputer się rozstał i teraz zacząłem ferie i kwestia czasu aż dostanę nowy max 3 dni.
Ile Jestes w stanie poswiecic dziennie na grę: W dni, w które trzeba śmigać do szkoły to tak po 3h, a w dni wolne aż do 8h.

Offline

#11 2017-02-11 10:46:05

Patyczeq
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-11
Liczba postów: 1
Windows 8.1Chrome 54.1.2840.59

Odp: Rekrutacaj Do PSP

Imię:Damian
Uid:630
Wiek:14
Staż na serwerze (Pod F5 minuty):500
Akceptujesz Regulamin PSP?:Tak Jak najbardziej. [sred])
Coś O Sobie (minimum 5 zdań):Siemanko Jestem Damian Bardzo interesuje się motoryzacją , Najbardziej kręci Mnie Gaszenie pożarów - pomaganie ludzią. Lubie owszem pracować w grupie jest raźniej i przyjemniej . Tak jak wcześniej wspomniałem mam 14 lat Na serwerze jestem co dziennie i systematycznie . Nie przeszkadzam innym graczą cieszę się poprostu grą i jazdą . Jestem miły dla innych graczy jak i Administracji Poprostu jestem przyjazny.
Dlaczego PSP?(minimum 5 zdań):Lubie gasić pożary, lubię duże ,autka Lubię pomagać ludzią w poczebie . Chcę też czegoś więcej się nauczyć od już doświadczonych bardziej graczy od v lider lidera chociaż też jestem doświadczonym graczem ;> . Lubię jak jest jakaś akcja szybko trzeba się dostać na miejsce . Lubię też pomagać i pracować w grupie w grupie zawsze raźniej niż samemu ;> [sred]). I dlatego też bo jest fajne to bardzo mnie kręci ten ogień itp .
Czy miałes stycznosc z tą frakcją?:tak jako nawet Lider.
Byłes karany na serwerze? Jak tak to zaco?:wczoraj za wchodzenie na scenę podczas licytacji na kilka h.
Jak oceniasz swoją ortografię (0-10):8/10.
Czy posiadasz mikrofon?:tak.
Czy posiadasz TS3?:tak owszem ;>.
Ile Jestes w stanie poswiecic dziennie na grę:ogółem tylką przyjdę ze szkoły tylko niema mnie w soboty a w niedziele jestem od 16:30
w dzisiejszym przypadku będę dopiero w niedzieje o 16:30 tera jestem do 11  Prosze o wyrozumiałość

Offline

#12 2017-02-11 13:47:25

BarteG
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-11
Liczba postów: 1
WindowsChrome 56.0.2924.87

Odp: Rekrutacaj Do PSP

Imię:Bartek
Uid:685
Wiek:15
Staż na serwerze (Pod F5 minuty): Dopiero zacząłem lecz jak się dostanę to będę grał na okrągło.
Akceptujesz Regulamin PSP?:Tak
Coś O Sobie (minimum 5 zdań):Jestem osobą otwartą z poczuciem humoru, jak zaczynam jakąś sprawę zawsze dążę do tego, aby ją zakończyć. Jestem cierpliwy, pomocny, nie jestem egoistyczny. Nie lubię cwaniakowania i „krętaczy”. Szanuję inne osoby i traktuję każdego równo.  Jestem też szczery i bezpośredni.  Próbuję nie wdawać się w żadne kłótnie, jeżeli już to staram rozwiązać sprawę spokojnie. Nie lubię podlizywania się, jestem punktualny.  Z charakteru jestem wiecznie spokojną osobą , lecz czasem szaloną , staram się nie unosić z byle powodu. Lubię słuchać dobrej muzyki. Nie boję się zmian. Lubię pracować w grupie. Lubię bardzo grać w piłkę nożną oraz jeździć z ludźmi na wypady rowerowe. Kolarstwo jest moją pasją, z której nie zrezygnuję nigdy.
Dlaczego PSP?(minimum 5 zdań):Ponieważ uwielbiam tą frakcję.Widzę ,że jesteście ogarnięci dlatego piszę do was podanie.W przyszłości planuje zostać strażakiem.Interesuję także tą frakcją.Wszystko szybko zapamiętuję oraz dobrze zdaje egzaminy,więc nie powinno być ze mną problemów.
Czy miałes stycznosc z tą frakcją?:Tak ,miałem.
Byłes karany na serwerze? Jak tak to zaco?:Za nic.
Jak oceniasz swoją ortografię (0-10):9/10
Czy posiadasz mikrofon?:Tak.
Czy posiadasz TS3?:Tak.
Ile Jestes w stanie poswiecic dziennie na grę: Nawet do 4h.

Offline

#13 2017-02-11 14:50:48

Manower2002
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-06
Liczba postów: 4
Windows 7Chrome 56.0.2924.87

Odp: Rekrutacaj Do PSP

ZAMYKAM rekrutacje do PSP wyniki będą jutro

Offline

#14 2017-02-11 17:28:56

Matiwsadeq
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-11
Liczba postów: 1
WindowsOpera 43.0.2442.806

Odp: Rekrutacaj Do PSP

Imię: Mateusz
Uid: 666 (satanista)

Wiek:17

Staż na serwerze (Pod F5 minuty):2477

Akceptujesz Regulamin PSP?: tak zapoznałem się z nim.

Coś O Sobie (minimum 5 zdań): Mam na imie Mateusz mieszkam od 4 lat w Anglii jestem graczem mta od 3 lat gram w mta, od roku zacząłem robić pluginy i skrypty do mta na serwerach, a potem miałem pomysł by zrobić własny serwer, ale cos nie wypaliło i niedawno się dostałem do administracji na popularnej stronie GtaO moim zadaniem jest aktualizacja pluginów, jak i serwerów i sprawdzanie, czy chodzą.

Dlaczego PSP? (minimum 5 zdań): Dlaczego PSP najłatwiej by było powiedzieć, bo tylko tu jest rekrut, ale po prostu czuje ze się sprawdzę w tej frakcji wcześniej grałem jako PSP na nawet popularnym serwerze 4 (cenzura: P.).

Czy miałeś styczność z tą frakcją?: Tak miałem styczność, jak dobrze pamiętam mój najdłuższy staż w tej frakcji to 1 miesi 14 dni.

Byłeś karany na serwerze? Jak tak to zaco?: nie, nie bylem karany na serwerze jeszcze za nic.

Jak oceniasz swoją ortografię (0-10): miedzy 7-8 długo nie miałem styczności z polskim.

Czy posiadasz mikrofon?: Oczywiście posiadam naprawdę dobry mikrofon.

Czy posiadasz TS3?: Posiadam Ts, Skype i mogę nawet podać Facebooka.

Ile Jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę: normalnie od 6 do 9 H.

Offline

#15 2017-02-11 17:49:10

kwazimuzyczkagra
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-09
Liczba postów: 4
Windows 7Chrome 56.0.2924.87

Odp: Rekrutacaj Do PSP

Imię:Patryk
Uid:480
Wiek:18
Staż na serwerze (Pod F5 minuty):2078
Akceptujesz Regulamin PSP?:Tak
Coś O Sobie (minimum 5 zdań):
Witam nazywam się Patryk mam lat 18 chodzę do szkoły zawodowej i uczę się na tapicera/stolarza jestem osobą dobrą Lubie pomagać.Moją pasją jest rowery kocham rower Lubie chodzić po opuszczonych budynkach i lubie grać w piłkę. Najbardziej Lubie chodzić po górach i patrzeć na cały świat. Lubie poznawać nowych i wspaniałych ludzi. Jestem wysoki szczupły i mam czarne włosy i brązowe oczy. Mam kanał na yt Lubie nagrywać filmy itp.
Dlaczego PSP?(minimum 5 zdań):
Dlaczego psp, bo chciałem zobaczyć jak to jest być strażakiem i pomagać innym.
Czy miałes stycznosc z tą frakcją?:Nie
Byłes karany na serwerze? Jak tak to zaco?:Nie mam kar
Jak oceniasz swoją ortografię (0-10):8,5
Czy posiadasz mikrofon?TAK
Czy posiadasz TS3?:TAK
Ile Jestes w stanie poswiecic dziennie na grę:6 godzin


[img]http://i.imgur.com/p86i4nh.gif[/img]

Offline

#16 2017-02-11 17:53:24

MaReCKi
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-11
Liczba postów: 1
WindowsChrome 56.0.2924.87

Odp: Rekrutacaj Do PSP

Imię: Marek
Uid: 635
Wiek: 18
Staż na serwerze (Pod F5 minuty): 493 , wciąż rośnie
Akceptujesz Regulamin PSP?: Byłem na nie jednym Serwerze Liderem , Tak
Coś O Sobie (minimum 5 zdań): Jestem miły grzeczny. Szybko sie denerwuje chodzi tego czasem nie okazuje . Lubie Kobiety , Sport , Motoryzacje i MTA . Byłem nie tylko w PSP , byłem frakcje takie jak , SAPD , SAMA , TAXI , ASA , SDSA . Lubie Szybkie i ładne auta .
Dlaczego PSP?(minimum 5 zdań): Dlatego ze , Byłem na nie jednym serwerze w PSP bądź SAFD . Lubie tą frakcje najbardziej . Ogarniam wszystko chodz moze troszke zapomniałem . Gdy dali byście mi szanse przypominało by mi sie i dał bym z siebie wszytko . Lubie Straż pożarną .
Czy miałes stycznosc z tą frakcją?: Nie raz , nie dwa .
Byłes karany na serwerze? Jak tak to zaco?: Jeśli chodzi o warny to CBK .
Jak oceniasz swoją ortografię (0-10): 10
Czy posiadasz mikrofon?: Tak
Czy posiadasz TS3?: Tak
Ile Jestes w stanie poswiecic dziennie na grę: Żalezy od dnia , ale przeważnie 9 /12 h

Offline

#17 2017-02-11 18:03:45

Patryk14
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-10
Liczba postów: 2
Windows 8.1Opera 43.0.2442.806

Odp: Rekrutacaj Do PSP

Patryk14 napisał/a:

Imię:Patyk
Uid:568
Wiek:15
Staż na serwerze:1065min
Akceptuje regulamin serwera
Jestem młody i wesołym człowiekiem ponieważ chodze do gimnazium i szukam zabawy na serwerach mta więc dlatego gram na waszym serwerze
Ponieważ lubię Straż Pożarną od dziećiństwa i mam wiele przyjaciół kturzy są w straży Pożarnei w rl
Nie miałem styczność jescze z żadną frakcią
Nie byłem karanyjeszcze
8/10
posiadam mikrofon:Tak
posiadam ts
codziennie od godziny szkołą 2-3h  wolne 5-6h

                                                                                                [dblpt]D

Offline

#18 2017-03-16 17:54:33

SuperXD
Użytkownik
Dołączył: 2017-03-16
Liczba postów: 1
Windows 8.1Firefox 52.0

Odp: Rekrutacaj Do PSP

Imię: SuperXD
Uid:1478
Wiek:12,5
Staż na serwerze (Pod F5 minuty):501
Akceptujesz Regulamin PSP?: TAK
Coś O Sobie (minimum 5 zdań):Jestem graczem komputerowym od wielu lat, Głównie gram w: MTA, Samp, Minecraft [dblpt]D, CSGO.
Dlaczego PSP?(minimum 5 zdań): Ponieważ jestem wyszkolony na Mruczniku również byłem w PSP
Czy miałes stycznosc z tą frakcją?: Tak
Byłes karany na serwerze? Jak tak to zaco?: Byłem za relog to było ostrzeżenie ponieważ administrator mnie zatrzymał ogólnie to mi MTA Wywaliło.
Jak oceniasz swoją ortografię (0-10): 8,5-10
Czy posiadasz mikrofon?: Tak
Czy posiadasz TS3?: Tak
Ile Jestes w stanie poswiecic dziennie na grę: 2 Godziny

Offline

#19 2017-03-23 18:30:49

grubyy
Użytkownik
Dołączył: 2017-03-23
Liczba postów: 2
Windows 7Chrome 56.0.2924.87

Odp: Rekrutacaj Do PSP

Imię: Mam na imię Olaf.
Uid: Moje "UID" to 1942.
Wiek: Mam 11 lat.
Staż na serwerze (Pod F5 minuty): Aktualnie (na dzień 23.03) mam przegrane 136 minut. (Ciągle rośnie)
Akceptujesz Regulamin PSP?: Oczywiście.
Coś O Sobie (minimum 5 zdań): Mam na imię Olaf i mam 11 lat. Jestem uczniem piątej klasy podstawówki. Wraz z rodzeństwem i rodzicami mieszkamy nieopodal Katowic. Od dziecka fascynuję się motoryzacją.  W ludziach cenię sobie życzliwość, szczerość oraz niesienia pomocy słabszym.
Dlaczego PSP?(minimum 5 zdań): Dlaczego Państwowa Straż Pożarna? Sam nie wiem. Chciałbym sprawdzić się w tej Frakcji. Jeszcze nigdy nie byłem strażakiem w grze, więc chyba warto spróbować.
Czy miałes stycznosc z tą frakcją?: Niestety nie.
Byłes karany na serwerze? Jak tak to zaco?: Nie byłem jeszcze karany. [dblpt])
Jak oceniasz swoją ortografię (0-10): Ciężko mi ocenić siebie, gdyż nie umiem ale na oko to 7/10.
Czy posiadasz mikrofon?: Tak.
Czy posiadasz TS3?: Tak.
Ile Jestes w stanie poswiecic dziennie na grę: Myślę ze spokojnie 1 godzinie dziennie.

Offline

#20 2017-10-25 18:43:41

Ziomekk
Użytkownik
Dołączył: 2017-10-25
Liczba postów: 2
WindowsChrome 58.0.3029.110

Odp: Rekrutacaj Do PSP

Imię: Michał
Uid:78
Wiek:13
Staż na serwerze (Pod F5 minuty): Jakieś 3dni ale sporo już wiem o serwerze
Akceptujesz Regulamin PSP?: Oczywiście.
Coś O Sobie (minimum 5 zdań): Mam na imię Michał i mam 13 lat. Chodzę do 7 klasy podstawówki. Interesuję się Informatyką,sportem oraz trikami na bmx'ie. Wolny czas spędzam z kolegami lub gram na komputerze najczęściej w mta lub cs:go. Jestem Miły i spokojny lecz szybko mnie można zdenerwować.
Dlaczego PSP?(minimum 5 zdań): Jest to ciekawa frakcja. Lubie pomagać innym gasić pożary i takie tam. I uważam też że psp jest najlepszą frakcją.
Czy miałes stycznosc z tą frakcją?: Miałęm nie raz kiedys dawno dawno byłem na its your world w psp kiedyś też lider i dużo grałem w sampa to też byłem w psp nie raz
Byłes karany na serwerze? Jak tak to zaco?: Nie byłem [dblpt]D
Jak oceniasz swoją ortografię (0-10): 9.10
Czy posiadasz mikrofon?: Posiadam
Czy posiadasz TS3?: Posiadam
Ile Jestes w stanie poswiecic dziennie na grę: Okolo 2,3 godzin w tygodniu (wiadomo szkoła życie prywatne) a w weekendy to okolo 3,4

Dziękuje za uwage i Pozdrawiam cały skład [dblpt]D

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
amiticia - gdynia - bhanarat - polskiserwersluzbratunkowych - mapysmoczaera